sobota, 2020-07-11 Benedykta, Kariny, Olgi

JAKA BĘDZIE REHABILITACJA PRZYSZŁOŚCI?


Targi REHABILITACJA  to największy w Polsce przegląd oferty branżowej. Dwieście szesnaście firm z ośmiu państw zaprezentuje nowoczesny sprzęt i wyposażenie dla szpitali, ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej, gabinetów medical SPA. To również możliwość testowania profesjonalnego wyposażenia oraz odpowiedzi na pytanie jaka będzie rehabilitacja przyszłości.

Interaktywna rehabilitacja w przestrzeni 3D, innowacyjne egzoszkielety do reedukacji chodu i rehabilitacji, skupiona fala uderzeniowa, zintegrowane systemy rehabilitacyjne, siłownie dla osób z niepełnosprawnością, nowoczesne aparaty do fizykoterapii, stymulacji elektromagnetycznej, ortezy dedykowane stopie cukrzycowej, bezinwazyjna diagnostyka – to tylko niektóre z produktów tegorocznej oferty Targów.

Innowacje w rehabilitacji po udarach, a także stwardnienia rozsianego, niedowładów i dysfunkcji ruchu, rotory, zaawansowane metody reedukacji chodu to przykłady nowoczesnych technologii prezentowanych na tegorocznych Targach.

Organizator przygotował interesujący program warsztatów, seminariów i konferencji z myślą o specjalistach, a także służących samodzielnej rehabilitacji. W programie m.in. konferencja na temat stopy cukrzycowej, warsztaty wykorzystujące gry rehabilitacyjne. Interesująco zapowiada się cykl warsztatów poświęconych nowoczesnym koncepcjom terapeutycznym w fizjoterapii. Zapraszamy do odwiedzenia Targów.

18-20 września 2014 roku – Hala EXPO Łódź, al. Politechniki 4Szczegóły wydarzenia na stronie internetowej organizatora: www.rehabilitacja.interservis.pl