poniedziałek, 2018-10-22 Haliszki, Lody, Przybysłšwa

»»»

Konkurs Liderzy 25-lecia

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji „FAR” 
została uhonorowana I miejscem w kategorii Edukacja.

Czytaj więcej


»»»

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji „FAR” objęła patronatem książkę pt. „Dogoterapia”, która właśnie pojawiła się na rynku wydawniczym. Jest to publikacja naukowa poświęcona tematyce dobroczynnego wpływu, jaki terapia z udziałem psa wywiera na rehabilitację i leczenie osób chorych oraz dotkniętych różnymi formami niepełnosprawności.

 

Czytaj więcej


»»»

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego wieloletniego Instruktora FAR
Bartosza Czajkowskiego.

Na zawsze pozostanie w naszych sercach i wspomnieniach.
Spoczywaj w pokoju. 

Zarząd, Pracownicy i Wolontariusze 
Fundacji Aktywnej Rehabilitacji "FAR"

 


»»»

Wszystkim Wolontariuszom Fundacji Aktywnej Rehabilitacji w okazji przypadającego 5 grudnia Międzynarodowego Święta Wolontariusza składamy gorące podziękowania za Wasz wkład i zaangażowanie, poświęcenie i bezinteresowną pomoc na rzecz osób niepełnosprawnych związanych z FAR. 

Życzymy by każdy dzień był powodem do zadowolenia a Wasza praca Wolontarystyczna wiązała się z uśmiechem i radością Naszych Beneficjentów oraz Was samych.

Z wielkim DZIĘKUJEMY
zarząd oraz pracownicy FAR


Zapraszamy na wernisaż wystawy „Jaka? Jedyna Taka!”

Gorąco zapraszamy na wernisaż wystawy „Jaka? Jedyna Taka!”, który odbędzie się 30. maja 2015 roku w godzinach 12.00-18.00 w Parku Sowińskiego, ul. Elekcyjna 17, Warszawa Wola. Wystawa ta ma na celu przełamywanie barier dotyczących osób niepełnosprawnych, w szczególności matek.

Czytaj więcej


OCENA WYDOLNOŚCI BEZTLENOWEJ DZIECI I MŁODZIEŻY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ NARZĄDU RUCHU

Marzec 2015, Spała

Podczas Spartakiady FAR przeprowadzono laboratoryjne pomiary wydolności beztlenowej kończyn górnych dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością ruchową. Badania realizowane były przez zespół badawczy Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Fundację Aktywnej Rehabilitacji. Koordynatorem badań był prof. Bartosz Molik. 

Czytaj więcej


»»»


Strona 1 z 12