poniedziałek, 2019-10-21 Celiny, Hilarego, Janusza

»»»15 września 2018 r. Fundacja Aktywnej Rehabilitacji "FAR" region zachodniopomorski przeprowadziła w Szczecinie II Otwarte Mistrzostwa Sportu dla dzieci i młodzieży poruszających się na wózkach  "Gotow i na Sport". Była to druga edycja tego sportowego wydarzenia. II Otwarte Mistrzostwa Sportu były realizowane w ramach obchodów 30-lecia działalności "FAR" w Polsce oraz 15-lecia działalności Fundacji w regionie zachodniopomorskim. 

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI OD TYLU LAT


Wydarzenie cieszyło się bardzo dużą frekwencją zawodników, rodziców, kadry, wolontariuszy, gości specjalnych oraz publiczności. Łącznie licznik wydarzenia wskazał udział 146 osób.

Wszystkim uczestnikom zawodów, dzieciom oraz młodzieży serdecznie gratulujemy udziału w II Otwartych Mistrzostwach Sportu oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.


Mistrzostwa w głównej mierze sfinansowane zostały ze środków pieniężnych będących darowizną od Rotary Klub Szczecin Pomerania/International z siedzibą w Szczecinie – jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Dzięki Państwa dobroci dzieci i młodzież z województwa zachodniopomorskiego spędziły aktywnie z wielkim uśmiechem i po mistrzowsku sobotni czas. 


Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim osobom, które wspierały nas podczas Mistrzostw. Szczególne podziękowania kierujemy do:
– Rodziców dzieci – wzruszająco dopingujących,
– Marcina Lewandowskiego – Patrona sportowego, który otwierał zawody,
– Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego za pomoc w przeprowadzeniu zawodów oraz włączenie w wydarze nie wolontariuszy w osobach nauczycieli jak i uczniów ZCKZiU.
– Fundacji Akademia Integracji za użyczenie sprzętu szermierczego do przeprowadzenia dyscypliny,
– Piotra Wawrzyniaka, Wojciecha Hnata oraz Michała Marksa za oprawę medialną zawodów,
– Marka Samborskiego oraz Stefana Kieszniewskiego za oprawę muzyczną oraz bieżące relacjonowanie zawodów.


Wszystkich zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć II Otwarte Mistrzostwa Sportu dla dzieci i młodzieży poruszających się na wózkach, która znajduje się na naszym facebook'owym profilu FB.

 
FAR - region zachodniopomorski