FAR - w Regionach
niedziela, 2018-08-19 Emilii, Julinana, Konstancji

»»»


»»»


Wystartowały zapisy do VI. edycji wydarzenia Zdobywamy Górę Kamieńskktóre odbędzie się już 19 sierpnia br. 

Wszystkich zainteresowanych uczestników i wolontariuszy
zapraszamy do wysłania swojego zgłoszenia. 
Liczba miejsc ograniczona.


UWAGA DO ZAPISÓW:  
Jeśli UCZESTNIK nie posiada wolontariusza – we właściwe pole wpisuje BRAK WOLONTARIUSZA. Jeśli WOLONTARIUSZ nie zna uczestników analogicznie wpisuje BRAK UCZESTNIKA.

Organizatorzy podjęli decyzję, iż WOLONTARIUSZEM może być osoba, która ukończyła 18 rok życia. 

Więcej informacji »»»

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY RÓWNIEŻ NA : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


TOMEK SKACZE

Kochani Farowicze, przyjaciele Farowiczów i przyjaciele przyjaciół. Podczas Projektu 48 Tomasza Kozłowskiego, czyli 48 skoków spadochronowych w ciągu jednej doby, chcemy uzbierać środki na obóz dziecięcy. Obóz będzie dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogły wziąć udziału w naszym programie a takiego wsparcia bardzo potrzebują.

Tomasz dedykuje naszej Fundacji skok nr 40, za co bardzo mu dziękujemy! Reszta zależy od nas, wejdź na stronę czterdziestego skoku, wpłać tyle na ile Cię stać, nawet niewielka suma ma znaczenie. Udostępnij ten post, razem możemy naprawdę dużo!


»»»

5 edycja Zdobywamy Górę Kamieńsk

Wydarzenie odbędzie się 20 sierpnia br. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału i rejestrowania się jako uczestnicy oraz w charakterze wolontariusza. 

Czytaj więcej


Wschodnie Targi Rehabilitacji, po raz pierwszy w Lublinie

14-15 października 2016 r.

 
Fundacja Aktywnej Rehabilitacji „FAR” serdecznie zaprasza do odwiedzenia Wschodnich Targów Rehabilitacji.

Czytaj więcej


Kampania Społeczna „Ostatni skok”

 

 

Miasto Białystok, tuż przed sezonem wakacyjnym, wystartowało z kampanią społeczną „Ostatni skok”. Kierujemy ją szczególnie do młodzieży i osób wypoczywających nad wodą. Chcemy przypomnieć, że woda to niebezpieczny żywioł i przestrzegać przed ryzykownymi zachowaniami.

Film „Ostatni skok” przedstawia historię białostoczanina Marcina Anchimiuka, który w wieku 15 lat, po niefortunnym skoku do wody, stał się osobą niepełnosprawną...

Czytaj więcej


»»»


Strona 1 z 5