niedziela, 2020-09-20 Eustachego, Faustyny, Renaty

Jesteśmy gotowi na kolejny obóz…

2020-02-19

Mrzeżyno 27.01 - 07.02.2020 

… tak brzmiało pożegnanie i z pewnością pozostanie zapowiedzią wytężonej pracy Naszych wspaniałych, uśmiechniętych, nowych Przyjaciół.

Na przełomie stycznia z lutym, w Mrzeżynie odbył się Obóz Aktywnej Rehabilitacji w ramach projektu „Kompleksowa aktywizacja społeczna osób poruszających się na wózku inwalidzkim IV” finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.


Harmonogram zajęć przewidywał wiele ciekawych treningów, nad którymi czuwały team’y kadry obozu.

Każdy dzień był nie tylko wyzwaniem dla uczestników, ale też interesującym oraz pouczającym czasem zdobywania umiejętności z FAR’owskiego rzemiosła. Wszyscy obecni na Obozie w nadmorskim Mrzeżynie i w gościnnych progach Mrzeżyńskiego Centrum Sportu wynieśli coś dla siebie. Uczestnicy zyskali większą sprawność i niezbędną wiedzę dotyczącą własnej przyszłości, natomiast kadra zebrała kolejne doświadczenia instruktorskie i utwierdziła się w słuszności nowych rozwiązań organizacyjnych oraz zasad pracy na Obozie AR. 

Dziękujemy uczestnikom za spotkanie. Życzymy dalszych sukcesów na drodze do sprawności i w realizacji własnych planów życiowych. 

Kadra Obozu AR smiley

Zobacz zdjęcia »

 

Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych