poniedziałek, 2020-07-13 Danieli, Irwina, Małgorzaty

WAR Wrocław

2019-02-19

06-18.01.2019

Tuż po rozpoczęciu się Nowego Roku 2019 a dokładnie 6 stycznia, kadra instruktorska FAR przybyła do Kamienicy pod Aniołami we Wrocławiu, by rozpocząć Warsztat Aktywnej Rehabilitacji organizowany przez region dolnośląski, w ramach projektu „Kompleksowa aktywizacja społeczna osób poruszających się na wózku inwalidzkim III”.
Nie było dużo czasu na przywitanie i odpoczynek, trzeba było szybko zabrać się do pracy, bo już 8 stycznia mieli przyjechać uczestnicy.

Głównym celem warsztatu była nauka samodzielności oraz doskonalenie technik jazdy na wózku przez ON. Pogoda sprzyjała dzięki czemu, gdy tylko to było możliwe wychodziliśmy na miasto, by w terenie podnosić umiejętności techniki jazdy, a przy okazji poznawać Wrocław.

Godziny treningów, wysiłku, potu i ciężkiej pracy włożonej przez uczestników jak i kadrę zaczynały przynosić efekty, co dodatkowo motywowało do dalszych ćwiczeń.

Dziesięć bardzo intensywnych dni warsztatu bardzo szybko zleciało i 18 stycznia nadszedł czas rozstania. Zmotywowani uczestnicy wracali do domów bogatsi o nowe umiejętności i dużą dawkę pozytywnego nastawienia.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za zaangażowanie oraz włożony trud. Dziękujemy, za to, że po prostu byliście.

Zobacz zdjęcia »