poniedziałek, 2019-10-21 Celiny, Hilarego, Janusza

Listopadowy Zamość

2018-12-12

10-22.11.2018 r.

W chłodny listopadowy dzień zaczęła się przygoda dla dziewięciu wspaniałych uczestników Warsztatu Aktywnej Rehabilitacji w Zamościu.

Uczestnicy z obawą i niepokojem wymalowanym na twarzach zaczęli swoją „walkę” z pokonywaniem barier, nauką samodzielności.Dzień po dniu pojawiały się uśmiechy i zadowolenie z pracy nad swoimi słabościami, która przynosiła efekty. Pogoda nie zachęcała do pracy, lecz atmosfera przyjaźni i chęć pomocy przez doświadczonych instruktorów ocieplała temperaturę.

Każdym nowym dniem uczestnicy stawiali sobie nowe cele do zdobycia co powodowało zadowolenie ,ale i zmęczenie codziennymi zajęciami.

Pod opieką i czujnym okiem kadry każde zadania stawały się łatwiejsze i nie były już barierą. Dni mijały szybko, zmęczenie ale za razem zadowolenie ze zdobytych umiejętności dawały o sobie znać…Bogatsi o nowe doświadczenia zarówno kadra jak i uczestnicy zakończyli swoją przygodę z warsztatem. Przygodę która pokazała wszystkim, że codzienna praca nad swoimi słabościami przynosi efekty i wszystko staje się łatwiejsze.

Dziękujemy wszystkim za miło i owocnie spędzony czas.

zobacz zdjęcia »