wtorek, 2019-03-26 Ireneusza, Marii, Marioli

Warsztat Aktywnej Rehabilitacji – Chrusty

2018-02-14


28.01-09.02.2018 r.

Warsztat Aktywnej Rehabilitacji w Chrustach zapowiadała typowo zimowa pogoda lecz nawet mało optymistyczna aura nie była w stanie zmniejszyć entuzjazmu sześcioosiowej kadry, która stawiła się punktualnie 28 stycznia aby rozpocząć warsztatowe zmagania.

Każdy dzień wypełniony był nowymi doświadczeniami, zarówno dla uczestników jak nawet dla doświadczonych kadrowiczów. Uczestnicy każdego dnia zmagali się z pokonywaniem własnych słabości i wzbogacaniem posiadanych już umiejętności podczas zajęć z techniki jazdy, zajęć ogólnousprawniających, samoobsługi, dyscyplin sportowych i gier zespołowych. Realizację harmonogramu działań i punktualność pomagał zachować dokładnie ułożony plan na poszczególne dni, który był zawsze do wglądu dla uczestników w wyznaczonym miejscu.

Warsztat był udany pod względem organizacji jak i realizacji programu. Bardzo dużym plusem było zgranie kadry i uczestników co pozwoliło na miłe spędzenie tego warsztatowego okresu. Dlatego też dziękujemy wszystkim za poświęcony czas i włożony wysiłek, który mamy nadzieję nie poszedł na marne.

Kadra AR