piątek, 2018-12-14 Alfreda, Izydora, Zoriny

Warsztat Aktywnej Rehabilitacji – Lubelskie

2017-11-02

W dniach 02-14.10.2017r. w ramach projektu „Kompleksowa aktywizacja społeczna osób poruszających się na wózku inwalidzkim III” w Miętnem odbył się warsztat województwa lubelskiego.

Do Miętnego przybyła wyborna kadra i wyjątkowi uczestnicy gotowi do walki ze swoimi słabościami. Pogoda nie zachęcała do pracy, lecz atmosfera przyjaźni i chęć pomocy przez doświadczonych instruktorów ocieplała temperaturę. :-)

Każdego dnia uczestnicy pracowali nad postawionymi sobie celami, ciężką pracą dążyli do ideału. Zmagania te przynosiły efekty co powodowało uśmiech na ich twarzach.

Pod opieką i czujnym okiem kadry każde zadania stawały się łatwiejsze i nie były już barierą. Dni mijały szybko, zmęczenie ale za razem zadowolenie ze zdobytych umiejętności dawały o sobie znać… Bogatsi o nowe doświadczenia zarówno kadra jak i uczestnicy zakończyli swoją przygodę z warsztatem – Przygodę, która pokazała wszystkim, że niepełnosprawność to nie koniec tylko początek aktywnego życia pełnego uśmiechu i wspaniałych przyjaźni. Dziękujemy.

 

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych