sobota, 2019-10-19 Michaliny, Michała, Piotra

Obóz Aktywnej Rehabilitacji dla dzieci – Wisła 19-31.07.2017

2017-08-07


To już szósty wiślański obóz AR dla dzieci w ramach projektu „Kompleksowa aktywizacja społeczna dzieci w wieku 4-16 lat poruszających się na wózku inwalidzkim II”.

Znowu mogliśmy liczyć na piękną górską pogodę. 

W tym roku Ania, Nadia, Lena, Patrycja, Kinga, Kasia, Zuzia, Damian, Adam i Mateusz bawili i uczyli się dzielnie razem z kadrą jak być samodzielnym i niezależnym.Już od samego początku zachwycili się nie tylko Wisłą, ale także pięknymi pokojami przygotowanymi przez kadrę. Tematem tegorocznego obozu był świat czarów i magii dlatego wszędzie spotykaliśmy wróżki i czarodziejów. Nawet poznaliśmy Wiedźmę i wielkiego Maga.

Nie możemy zapomnieć o ciężkiej pracy naszych dzieciaków na treningach. Z Olą i Marcinem szlifowali technikę jazdy dzięki czemu bez problemów pokonali rodziców na sztafecie rodzinnej i nie mieli konkurencji podczas maratonu. Z Marcinem strzelali z łuków w czarodziejskie potwory, a z Martą nurkowali w basenowej głębinie. Asia i Piotrek dawali im niezły wycisk na treningu ogólnorozwojowym. Paweł „leciał z wszystkimi w kulki” na bocci i tenisie stołowym. Fantastycznie bawiliśmy się na magicznej grze terenowej szukając Klauna Bąbelka porwanego przez Wiedźmę, który później odwdzięczył się nam przynosząc listy na ognisko z rodzicami. Szalona zabawa na dyskotekach nie miała końca, a wycieczka ciuchcią po Wiśle była niezapomnianą niespodzianką.

Ale co dobre szybko się kończy. Życzymy naszym dzieciakom wytrwałości w dążeniu do samodzielności!

Rodzicom życzymy również wytrwałości i przypominamy o danych nam obietnicach! Gratulujemy również wytrwania trudów szkolenia AR dla rodziców. Do zobaczenia już we wrześniu na zajęciach!

Kadra obozu Wisła 2017