sobota, 2019-08-24 Bartosza, Jerzego, Maliny

WAZ sierpień 2017r. - REGION ŁÓDZKI

2017-09-07

W dniach 13-24.08.2017r., w słonecznym Kleszczowie odbył się Warsztat Aktywizacji Zawodowej dla uczestników projektu „Kompleksowa aktywizacja zawodowa i włączenie w rynek pracy osób niepełnosprawnych”.

Spotkania z doradcą zawodowym umożliwiły uczestnikom rozwinięcie kompetencji pozwalających na kształtowanie własnej ścieżki zawodowej oraz pozyskanie efektywnych metod poruszania się na rynku pracy.

Różnorodność zajęć zawarta w harmonogramie WAZ dawała możliwość poznania uczestnikom wielu ciekawych form aktywnego spędzania czasu. Uczestnicy wykazywali się dużym zaangażowaniem na zajęciach teoretycznych oraz fizycznych. Zadawali pytania i aktywnie dążyli do poprawy swoich możliwości wydolnościowych.

Warsztat przebiegł w przyjaznej, wesołej atmosferze z nawiązaniem wielu przyjaźni. Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w ogólnopolskim wydarzeniu „Zdobywania Góry Kamieńsk”, gdzie dodatkowo przekonali się o własnych możliwościach, jaka w nich drzemie siła i determinacja. Udowodnili sobie, że potrafią, że mogą wiele osiągnąć pomimo ograniczeń.

Gmina Kleszczów oraz Ośrodek SOLPARK charakteryzuje się dobrą lokalizacją między terenami leśnymi, a tarasami widokowymi na kopalnię, połączonymi ścieżkami rowerowymi oraz chodnikami, co daje wysoki komfort i bezpieczeństwo poruszania się w obrębie ośrodka sportowego.

Składamy podziękowania dla kadry za współprace i pomoc w przeprowadzeniu warsztatu. 

Uczestnikom serdecznie gratulujemy przetrwania trudów Warsztatu Aktywizacji Zawodowej i odważnego dążenia do zamierzonych celów. Życzymy również powodzenia w poszukiwaniu pracy i wszystkiego dobrego w życiu prywatnym.


Zobacz zdjęcia »