niedziela, 2019-10-20 Ireny, Kleopatry, Witalisa

Zachodniopomorskie myszki mini zdobywają Kołobrzeg

2016-08-10

6 lipca rozpoczęły się zmagania na obozie AR dla dzieci. Pierwszego dnia myszki zostały poddane testom sprawnościowym, wszystko obserwował zły kot, który od początku na nie polował. 

Dzięki zajęciom z techniki jazdy, samoobsługi oraz licznym zabawom ruchowym, myszki szkoliły swoją zwinność, spryt i szybkość, aby nie zostać schwytane przez kocura.

Myszki przeszły chrzest bojowy i stały się prawdziwymi mysimi zdobywcami sera. Codziennie w pokojach szlifowały swoje umiejętności samoobsługowe z zakresu czynności domowych i samodzielnego przemieszczania się. Wielkim sprawdzianem był dla nich Dzień Sportów, na których pokonały prawdziwych mistrzów dyscyplin olimpijskich i zdobyły kolejne odznaki. Nie zabrakło takich atrakcji jak zajęcia w terenie, konkurs kucharski i ćwiczenia na pływalni. Dzięki pogodzie, która dopisała myszki mogły bawić się przy ognisku, spacerować po nadmorskim deptaku i współzawodniczyć na świeżym powietrzu.

Operacja „Ucieczka przed kotem” została zakończona sukcesem –żadna myszka nie została schwytana, Kołobrzeg został odbity przez małych uczestników obozu AR. Zwieńczeniem sukcesu była szampańska zabawa na dyskotece końcowej, na której nastąpił rozejm ze złym kocurem.

Zobacz zdjęcia »