Temat: ZAKŁAD OPIEKUŃCZO – LECZNICZY w Rabie Wyżnej

Witam.Mam pytanko czy ktos z was byl moze na rehabilitacji w Zakladzie OPIEKUŃCZO – LECZNICZYm w Rabie Wyżnej??Jakie macie zdanie na temat tamtejszej placowki,warnkow,rehabilitacji opieki???

2

Odp: ZAKŁAD OPIEKUŃCZO – LECZNICZY w Rabie Wyżnej

warunki 9 na 10
rehabilitacja 7 na 10
opieka 10 na 10
brak sklepiku do wiochy daleko ogulnie polecam

3

Mozesz powiedziec cos wiecej jakies szczegóły??Bede wdziecny za wszelkie info.Jade tam w sierpniu.

4

o co pytasz konkretnie? ja tam bede we wrzesniu od 2 moze sie spotkamy he

5

Ile czasu dziennie jest przeznaczone na rehab?Moze mozesz polecic jakiegos rehabilitanta?Szkoda ze tam niema sklepiku lub jakiegos kiosku.Wyzywienie jest ok?Kazda informacia ktora moze mi ulatwic pobyt sie przyda jade tam 1 raz wiec niewiem co i jak.Jestem po rozszczepie kregoslupa mam 24 lata.

6 Ostatnio edytowany przez poghale (2009-09-08 17:02:00)

wiec tak na reh mozesz byc od 8.30 do 15 cwiczenia bierne czynne pnf prady  masowanko  wirowki rowereki atlas  sklepiku nie ma ale nic dokupywac nie trzeba jedzenie ok wlasna kuchnie bardzo dobra jak u mamy 0 picia odrazu mowie osrodek liczy az 34 osoby plus personel piguły bardzo fajne od którego tam bedziesz ?  jeszcze jakies pytania?
HEJ OD KTOREGO TAM BEDZIESZ PYTAM???

7

Hej.Nieprzestaraszylem sie!Z tego co mowisz warto jechac tam.Jeszcze nieznam dokladnego terminu wiem tylko ze w sierpniu.Powiadomienie ma przyjsc na okolo 2 tygodnie przed zaplanowanym przyjeciem.Caly czas czekam.

8

ok kolego to jak co to daj znac kiedy tam bedziesz pozdro

9

jutro jade do Raby Wyznej.Mam pytanie jak wyglada tam dzien w ktorym Cie przyjmuja??ilu osobowe sa pokoje?lazienki sa w pokojach czy na korytarzu?w jakich godzinach sa posilki?Pozdrawiam.

10

TO SIE MINIEMY przyjecie normalka od 9 przyjmuja szybko to idzie doktorek popatrzy i w sumie tyle pokoje od 5 do 2 jestes mlody to pewno na 5 cie dadza łazieki sa w pokojach i dodatkowe na korytarzau sniadanie 8,00  obiad 12,00 kolacja 5,30 okolo chyba tyle