1

Temat: Dofinansowanie do remontu wózka

Czy ktos już starał sie o dofinansowanie do remontu wózka? Jeśli tak, napiszcie krok po kroku jak to załatwić, bo nie chcę czegoś sknocić.
Z góry wielkie dzięki!!!

2

Odp: Dofinansowanie do remontu wózka

To, że nam powiedzą to ja dobrze wiem, problem w tym, że nie bardzo mamy czas i ochotę osobiście się fatygować. Dlatego pytam, żeby mieć już komplet potrzebnych dokumentów i tylko im to zawieźć. Poza tym z tego, co wiem NFZ również dofinansowuje remont, jakoś to się najpierw u nich załatwia a później w Mopsie. No i kwestia, czy można skądś ściągnąć te wnioski zamiast jeżdzić po nie do NFZ i do Mopsu.
W każdym razie dzięki i pozdrawiam!!!

3

Dzięki, większość tych tron już wcześniej sama znalazłam, ale dopiero na tej http://pawlakpr.pl/index.php?option=com ... ;Itemid=72
jest dokładnie to, o co mi chodzi.
A te wzory wniosków dziwnym trafem w każdym mieście wyglądają inaczej, już kilka różnych mam w kolekcji :-)
Pozdrawiam!!!

4

Wielkie dzięki, o takie informacje pytałam. Jestem wdzięczna za przedstawienie mi tego w praktyce, bo w teorii to znam.
Pozdrawiam!!!

5

a co jak mops jednak nie przyzna tych pieniędzy?

6

Witam wszystkich. Potrzebuje pomocy w wyborze poduszki przeciw odleżynom. Moj tata jest inwalidą od 20 lat i całe dnie jeździ na wózku. Robią mu się straszne odleżyny i nie wiemy jaka poduszka będzie najlepsza. Bardzo proszę wszystkich o pomoc i radę. Czekam na odpowiedzi. Dziękuję z góry.